Vitam
Nina van den Abeele has a diverse work experience. Nina started their career as a Sales Representative at IBB Amsterdam in 2011 and held various roles within the company, including Junior Sales Analyst and Assistent Retailmanager - Merchandiser. In 2014, they worked as a Stagiair Klantadviseur at de Alliantie. From 2017 to 2018, Nina worked as a Sales Manager at Tourism Group International before joining Spaghetteria as an HR & Finance Manager for a brief period in 2018. Most recently, they have been working at I-Dock by Vitam as a Sales professional.
Nina van den Abeele began their education in 2010 at the Amsterdam University of Applied Sciences, where they studied pedagogy and completed their studies in 2011. Following that, they pursued a degree in social legal services at the same university, which they completed in 2014.
This person is not in any offices
Vitam
Vitam verleidt mensen te kiezen voor een verantwoorde en vitale levensstijl. Als ondernemende cateraar stellen wij genieten van goed en lekker eten centraal en geloven we dat onze voeding een waardevolle bijdrage kan leveren aan het welzijn van de mens, de samenleving en de wereld. In onze restaurants zorgen we voor vitale verleiding door mee te bewegen met de seizoenen, te werken met de allerbeste verse producten en met vernieuwende leveranciers. Dat leidt tot recepten waar we van genieten en gezond eten dat smaakt naar meer. We kijken altijd naar nieuwe manieren om te verleiden. Bij ons is gezondheid geen straf, verantwoord eten en drinken geen opgave en de bewuste keuze niet de minst aantrekkelijke. Vitam gaat verder. We denken altijd circulair en initiëren samenwerking en kennisoverdracht gericht op het sluiten van de kringloop. Zo willen we maximale positieve impact realiseren en een structureel lagere milieubelasting. Ook vitaliteit gaat bij ons over méér dan alleen eten en drinken. Ontspanning, beweging en ruimte om te leren en verbinden bepalen ook hoe vitaal je bent. Daarom bieden wij programma’s die onze gasten inspireren om lekkerder in hun vel te zitten. We ontwikkelen onweerstaanbare vitaliteit. Dat doen we niet alleen, maar in verbinding met al onze stakeholders en in samenwerking met diverse organisaties die ons helpen de wereld van eten, drinken en genieten te versterken en te verduurzamen. Wij gaan niet voor one size fits all. Omdat iedere opdrachtgever uniek is, zullen wij nooit eenheidsworst serveren. Daarom berust het management van onze restaurants bij de mensen op de vloer. Het stelt onze teams in staat om vers te koken en een aanbod te verzorgen dat aansluit op de wensen van de gast. Die wendbaarheid biedt onze opdrachtgevers meerwaarde. In hun restaurants krijgen zij een passend concept, een proactieve ondernemer en uiteindelijk: vitalere medewerkers en gasten. Want de invulling van de dienstverlening past altijd binnen onze filosofie.