Главен Счетоводител

Full-time · Bulgaria

Job description

SPARK е първата и единствена услуга за споделяне на електрически автомобили в България и една от най-добрите компании за споделяне на автомобили в Европа, фокусирана върху подобряването на всекидневния живот чрез осигуряване на лесно достъпен и достъпен транспорт с нулеви емисии в София и Пловдив с повече от 1000 електрически превозни средства , който можете да намерите в мобилното приложение SPARK. Ние от SPARK вярваме, че технологията на бъдещето и отговорността към околната среда вървят ръка за ръка и нашата мисия е да предоставим на нашите потребители качествена и модерна услуга, която им позволява да допринесат за по-чиста природа.

Търсим главен счетоводител, който да се присъедини към нашия страхотен екип.

Вашите основни отговорности ще бъдат:

  • Pъĸoвoдcтвo, opгaнизaция и ĸoнтpoл нa cчeтoвoднaтa дeйнocт нa ĸoмпaниятa;
  • Opгaнизиpaнe, плaниpaнe и pъĸoвoдeнe нa финaнcoвo – cчeтoвoднaтa дeйнocт;
  • Годишно счетоводно и данъчно приключване, изготвяне на декларации по ЗКПО, ЗДДФЛ;
  • Cъcтaвянe и пoдпиcвaнe нa междинни и годишни финансови отчети по НСС и МСФО;
  • Задълбочено познаване на счетоводното и данъчно законодателство;
  • Контакт с представители на банкови, финансови, данъчни и контролни органи и институции;
  • Изготвяне на ДДС декларации, OSS декларации, VIES декларации, Интрастат;
  • Изготвяне на отчети и справки към БНБ, както и на изискуемите статистически отчети;
  • Следене на разчети и осъществяване на контрол върху разплащанията с клиенти и доставчици;
  • Участие в разработването на вътрешните нормативни до­кументи на ĸoмпaниятa.

Изисквания:

  • Да имат най-малко 5 години опит на позиция главен счетоводител.
  • Силно познаване на счетоводните принципи, нормативните актове и финансовите разпоредби;
  • Добро ниво на владеене на MS Office и по специално MS Excel;
  • Работен опит с MS Navision и/или Business Central;
  • Стремеж към подобряване и оптимизация на процесите;
  • Добро познаване на МСФО;
  • Опитът в управлението на хора и владеене на работен английски ще се счита за плюс.

Ние предлагаме:

  • Конкурентна заплата;

  • 200 лв., ваучери за храна;

  • Частно здравно осигуряване;

  • Възможност за посещаване на курсове, обучения и конференции

  • Професионална и приятелска атмосфера на работното място и разнообразни събития за служителите.
    Офис локация: бул. Христофор Колубм №41

Присъедини се към екипа ни, за да продължим да променяме заедно света около нас.

Peers

View in org chart