CRM Manager

Customer Service · Masovian Voivodeship, Poland

Job description

Nowoczesna bankowość wychodzi z oddziałów i staje się częścią codziennego życia klientów w świecie cyfrowym. Rozwiązania finansowe Inbank są wbudowane w proces zakupowy ponad 5 000 partnerów handlowych. Pomagamy im rozwijać firmy, upraszczając zakupy i czyniąc finansowanie bardziej dostępnym dla klientów. Koncentrując się na innowacjach i rozwoju, poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego ponad 300-osobowego zespołu w biurach w Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce i Czechach. Napisz razem z nami nowy rozdział nowoczesnej bankowości – pracuj w Inbank Oddział Polska!

Ze względu na nasze ambicje rozwojowe, poszukujemy utalentowanego CRM Menedżera/CRM Menedżerki w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Maksymalizowanie wartości relacji banku z klientem poprzez projektowanie i realizowanie inicjatyw z zakresu sprzedaży, dosprzedaży i retencji klienta we własnych kanałach sprzedaży
  • Planowanie i zarządzanie doświadczeniem klienta w obszarze oboardingu i cyklu życia produktu
  • Przeprowadzenie segmentacji klientów, analizowanie potencjału oraz dokonywanie wyboru kryteriów do kampanii x-sell/ up-sell/retencji, we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi
  • Opracowywanie projektów kampanii (value proposition, call-to-action, visual, kanał komunikacji, ścieżka zakupu) i ich wdrażanie w różnych kanałach z uwzględnieniem grup docelowych, procesu obsługi i komunikacji do klientów
  • Optymalizacja procesów sprzedażowych dla kampanii CRM we współpracy z jednostkami odpowiedzialnymi za produkt i systemy
  • Analizowanie wyników kampanii i rekomendowanie modyfikacji na przyszłość
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi z centrali w zakresie ‘best practice sharing’ w obszarze CRM i komunikacji z klientem
  • Podejmowanie niezbędnych działań służących osiąganiu celów wolumenowych oraz przychodowych na realizowanych kampaniach.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży bezpośredniej, zarządzania kampaniami CRM lub marketingu bezpośredniego
  • Znajomość narzędzi CRM oraz doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu kampanii cross-sell, up-sell oraz retencji
  • Umiejętność analizy danych, segmentacji klientów oraz rekomendowania działań na podstawie wyników kampanii
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na klienta oraz umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Znajomość trendów w zakresie CRM, sprzedaży bezpośredniej oraz najlepszych praktyk w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego.

Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Startupowa kultura pracy
  • Praca w przyjaznym, wspierającym zespole.

#LI-Hybrid